Naši osvajači medalja 🥇🥈🥉 - Taekwondo klub Zaprešić | Facebook

Taekwondo klub Zaprešić nositelj EU projekta vrijednog 120 tisuća eura –  Informativni centar Zaprešić
Taekwondo klub Zaprešić nositelj EU projekta vrijednog 120 tisuća eura – Informativni centar Zaprešić

Taekwondo Klub Zaprešić - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa -  Poslovne usluge u Zaprešić - Nicelocal.com.hr
Taekwondo Klub Zaprešić - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa - Poslovne usluge u Zaprešić - Nicelocal.com.hr

Ovaj vikend su članovi... - Taekwondo klub Zaprešić | Facebook

Jučer je u Zaprešiću održano... - Taekwondo klub Zaprešić | Facebook

Taekwondo klub Zadar: Župan srebrna, Oreč brončana u Zaprešiću - Sport023

1, mjesto ekipno za Taekwondo klub Otočac, Glas Gacke - nezavisni portal iz  Gacke
1, mjesto ekipno za Taekwondo klub Otočac, Glas Gacke - nezavisni portal iz Gacke

Plemeniti taekwondo turnir Zaprešića 2017. – Taekwondo klub Čigra

TKD Zaprešić: Nositelj taekwondoa u gradu i okolici - Zagrebački List

Taekwondo klub "Prana" osvojio tri medalje na "Plemenitom turniru Zaprešić"  - Karlovački.hr
Taekwondo klub "Prana" osvojio tri medalje na "Plemenitom turniru Zaprešić" - Karlovački.hr

Upisi u TKD Zaprešić – Intervju Viktor Romačuk: Kada se bavimo sportom,  dobivamo socijalnu interakciju – Informativni centar Zaprešić
Upisi u TKD Zaprešić – Intervju Viktor Romačuk: Kada se bavimo sportom, dobivamo socijalnu interakciju – Informativni centar Zaprešić

Taekwondo klub Zaprešić - Iz Innsbrucka s Austria Opena se vraćamo s  medaljom - Ema Jagić je nakon 4 odlično odrađene borbe osvojila 🥈 mjesto!  Miro Jurkić je u drugom kolu bio
Taekwondo klub Zaprešić - Iz Innsbrucka s Austria Opena se vraćamo s medaljom - Ema Jagić je nakon 4 odlično odrađene borbe osvojila 🥈 mjesto! Miro Jurkić je u drugom kolu bio

SJAJAN USPJEH TKD ZAPREŠIĆ – Na međunarodnom natjecanju u Belgiji osvojili  dvije bronce | 01Portal
SJAJAN USPJEH TKD ZAPREŠIĆ – Na međunarodnom natjecanju u Belgiji osvojili dvije bronce | 01Portal